Ośrodek szkoleniowy

Zakwaterowanie w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Zacisze” w Krzyżanowicach Dolnych ( k. Pińczowa), który dysponuje pokojami trzy-, cztero- i pięcioosobowymi z pełnym węzłem sanitarnym, TV oraz Internetem bezprzewodowym. W hotelu funkcjonuje kuchnia i restauracja, serwująca smaczne, domowe posiłki.

Ośrodek posiada bardzo dobre zaplecze szkoleniowe tj. 3 sale konferencyjne różnej wielkości wraz z potrzebnym wyposażeniem multimedialnym.

Na zewnątrz, obok ośrodka znajduje się boisko do piłki nożnej, kort tenisowy oraz wydzielone miejsce do gry w siatkówkę lub badmintona oraz parking.

Są tu również duże altany, które pozwolą na prowadzenie wielu zajęć oraz biesiadowanie przy ognisku lub grillu na zewnątrz nawet w razie deszczowej pogody.

Przy ośrodku znajdują się stawy rekreacyjne na rzece Nidzie, które czynią to miejsce niezwykle urokliwym. Ośrodek położony jest na kilku hektarach, wśród zieleni. Otaczają go drzewa i krzewy. Cały teren jest ogrodzony i zamykany na noc.
Lokalizacja i niepowtarzalny klimat to wielki atut. Położenie z dala od gwarnych ulic, sklepów, centrów handlowych oraz innych ośrodków turystycznych stwarza doskonałe warunki do integracji grupy, skupienia się na realizacji celów obozu zarówno z punktu widzenia uczestników jak i kadry.

W sąsiedztwie znajduje się piękny, zabytkowy Kościół pod wezwaniem Świętej Tekli. Świątynia została zbudowana w latach 1786-1789 w stylu klasycystycznym przez Hugona Kołłątaja.

Terminy

 • 02.07-08.07.2018 - rezerwacja
 • 08.07-14.07.2018 - rezerwacja
 • 14.07-20.07.2018 - rezerwacja
 • 20.07-26.07.2018 - rezerwacja

Harmonogram

Zajęcia „1 na 1” - indywidualne konwersacje z native speakerami – tematy dowolne zmierzające ku obszarom tematycznym obowiązującym na egzaminach np. praca, edukacja, technologia, ekologia, itp .

Zajęcia „2 na 1” – konwersacje na różne interesujące tematy, rozmowy o kulturze anglosaskiej, edukacji, hobby i zainteresowaniach. Na 2 polskich uczestników przypada 1 native speaker. Rotacja rozmówców co godzinę.

Zajęcia Rekreacyjne – zajęcia sportowe na świeżym powietrzu, gry zespołowe.

Teamwork - zajęcia warsztatowe w małych grupkach służące ćwiczeniu  umiejętności komunikacji i współpracy, a także kreatywności. Mogą mieć formę gier, scenek , zajęć w terenie.

Posiłki – każdemu posiłkowi towarzyszą rozmowy z native speakerami. Przy każdej polskiej dwójce uczestników, zasiada jeden native speaker.

Wspólne zajęcia wieczorne - Quizy, zabawy, karaoke,  ognisko, wieczór muzyczny z gitarą i muzyką anglosaską.

 

Zapisz się

Cennik

CENA OBOZU – 1880 ZŁ – cena obejmuje:

 

 • Ponad 70 godzin szkolenia- konwersacji w języku angielskim,
 • Zakwaterowanie w pokojach 3-, 4- i 5-cio osobowych,
 • Wyżywienie – trzy posiłki dziennie : śniadanie, obiad, kolacja, możliwość wyboru diety – zwykła, wegetariańska, bezglutenowa,
 • Opieka wykwalifikowanej kadry polskiej – kierownik obozu, wychowawcy,
 • Ubezpieczenie NNW,
 • W razie konieczności zapewnienie opieki medycznej.
 • Strona internetowa ośrodka http://oswzacisze.pl/

 

Dojazd we własnym zakresie.

Formularz zgłoszeniowy

Organizator:  LINGO Agnieszka Janowska,  informacja o wpisie dostępna w Centralnej Ewidencji Firm i Działalności Gospodarczych pod numerem NIP – 657-128-62-34

wpis w rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych pod numerem 128/17

Obozy zgłaszane do bazy wypoczynku kuratorium oświaty i wychowania

Rodzic/opiekun prawny

Uczestnik

Cena za obóz - 1880 zł (płatna w dwóch ratach). Po przesłaniu formularza w ciągu 2 tygodni należy dokonać wpłaty pierwszej raty w wysokości 950 zł. Druga rata (930 zł) płatna w terminie najpóźniej trzech tygodni przed rozpoczęciem obozu.

W razie rezygnacji zwrot pieniędzy będzie możliwy tylko w przypadku zgłoszenia się innego uczestnika na dane miejsce.

 

Administratorem danych osobowych jest Lingo Agnieszka Janowska z siedzibą w Kielcach 25-381, przy ul. Langiewicza 13, NIP 657-128-62-34  Dane są zbierane w celu świadczenia usługi organizowania wyjazdowych szkoleń językowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych, ich poprawiania oraz usunięcia zgodnie z Polityką prywatności. Dane są podawane dobrowolnie, ale bez ich podania nie jest możliwe świadczenie usługi.

Wysyłając formularz z tej strony wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Europy 2016/679 z dnia 27.04.2016 , w celu zapisania siebie lub niepełnoletniego dziecka na szkolenie oraz jego realizację, jak również przesyłania treści marketingowych na adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a także tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie ich usunięciem.

Wysyłając formularz z tej strony wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatora kursu do celów ewidencyjnych, zgodnie z aktualnie obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. (dz. U. Nr 133 poz. 883).

Przepraszamy, w tej chwili już nie dysponujemy wolnymi miejscami na obozy
Facebook