Ośrodek szkoleniowy

Zakwaterowanie w Centrum Edukacyjnym w Wólce Milanowskiej. 

Centrum Edukacyjne w Wólce Milanowskiej zapewnia wysoki standard oferowanych usług.

Ośrodek dysponuje wygodnymi i przestronnymi pokojami - dwu i trzyosobowymi z pełnym węzłem sanitarnym, telefonami, TV oraz internetem bezprzewodowym, salami klimatyzowanymi z nowoczesnym i kompleksowo wyposażonym zapleczem konferencyjnym oraz świetną kuchnią.

Ośrodek położony jest w centrum Gór Świętokrzyskich, pomiędzy dwoma ich najwyższymi pasmami: Łysogórskim i Jeleniowskim, u stóp najczęściej odwiedzanej góry w Polsce - Świętego Krzyża.

Jedynie 2,5 km od Ośrodka znajduje się główne centrum turystyczne Gór Świętokrzyskich - Nowa Słupia. Zobaczyć tam można m.in. pokazowe wytopy żelaza z rudy metodami znanymi tu już 2000 lat temu podczas imprezy Dymarki Świętokrzyskie, Muzeum Starożytnego Hutnictwa, Wioskę Średniowieczną, „pielgrzyma świętokrzyskiego" oraz zabytkowy zespół klasztorny na Świętym Krzyżu, od którego wzięła swą nazwę cała kraina Świętokrzyska.

 

Terminy

 • 30.06.2019-06.07.2019;

 • 06.07.2019-12.07.2019;

Harmonogram

Zajęcia „1 na 1” - indywidualne konwersacje z native speakerami – tematy dowolne zmierzające ku obszarom tematycznym obowiązującym na egzaminach np. praca, edukacja, technologia, ekologia, itp .

Zajęcia „2 na 1” – konwersacje na różne interesujące tematy, rozmowy o kulturze anglosaskiej, edukacji, hobby i zainteresowaniach. Na 2 polskich uczestników przypada 1 native speaker. Rotacja rozmówców co godzinę.

Zajęcia Rekreacyjne – zajęcia sportowe na świeżym powietrzu, gry zespołowe.

Teamwork - zajęcia warsztatowe w małych grupkach służące ćwiczeniu  umiejętności komunikacji i współpracy, a także kreatywności. Mogą mieć formę gier, scenek , zajęć w terenie.

Posiłki – każdemu posiłkowi towarzyszą rozmowy z native speakerami. Przy każdej polskiej dwójce uczestników, zasiada jeden native speaker.

Wspólne zajęcia wieczorne - Quizy, zabawy, karaoke,  ognisko, wieczór muzyczny z gitarą i muzyką anglosaską.

 

Zapisz się

Cennik

CENA OBOZU – 2080 ZŁ – cena obejmuje:

 

 • Ponad 70 godzin szkolenia- konwersacje, zajęcia grupowe, warsztaty w języku angielskim,
 • Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- osobowych,
 • Wyżywienie – trzy posiłki dziennie : śniadanie, obiad, kolacja, możliwość wyboru diety – zwykła, wegetariańska, bezglutenowa, bezlaktozowa
 • Transport Kielce- Wólka Milanowska- Kielce
 • Woda mineralna, herbata, kawa - dostępne przez cały dzień;
 • Opieka wykwalifikowanej kadry polskiej – kierownik obozu, wychowawcy,
 • Ubezpieczenie NNW,
 • W razie konieczności zapewnienie opieki medycznej. 
  Strona internetowa ośrodka http://www.centrum.scdn.pl/  

 

Formularz zgłoszeniowy

Organizator:  LINGO Agnieszka Janowska,  informacja o wpisie dostępna w Centralnej Ewidencji Firm i Działalności Gospodarczych pod numerem NIP – 657-128-62-34

wpis w rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych pod numerem 128/17

Obozy zgłaszane do bazy wypoczynku kuratorium oświaty i wychowania

Rodzic/opiekun prawny

Uczestnik

Cena za obóz - 2080 zł (płatna w dwóch ratach). Po przesłaniu formularza w ciągu 2 tygodni należy dokonać wpłaty pierwszej raty w wysokości 1080 zł. Druga rata (1000 zł) płatna w terminie najpóźniej trzech tygodni przed rozpoczęciem obozu.

W razie rezygnacji zwrot pieniędzy będzie możliwy tylko w przypadku zgłoszenia się innego uczestnika na dane miejsce.

 

Administratorem danych osobowych jest Lingo Agnieszka Janowska z siedzibą w Kielcach 25-381, przy ul. Langiewicza 13, NIP 657-128-62-34  Dane są zbierane w celu świadczenia usługi organizowania wyjazdowych szkoleń językowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych, ich poprawiania oraz usunięcia zgodnie z Polityką prywatności. Dane są podawane dobrowolnie, ale bez ich podania nie jest możliwe świadczenie usługi.

Wysyłając formularz z tej strony wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Europy 2016/679 z dnia 27.04.2016 , w celu zapisania siebie lub niepełnoletniego dziecka na szkolenie oraz jego realizację, jak również przesyłania treści marketingowych na adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a także tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie ich usunięciem.

Wysyłając formularz z tej strony wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatora kursu do celów ewidencyjnych, zgodnie z aktualnie obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. (dz. U. Nr 133 poz. 883).

Facebook