Ośrodek szkoleniowy

Zakwaterowanie w Centrum Sportu Edukacji i Rekreacji w Pęcławiu k.Góry Kalwarii.

Ośrodek oferuje noclegi i wyżywienie dla grup zorganizowanych. Dysponuje wygodnymi i przestronnymi pokojami - dwu-,  trzy- i czteroosobowymi z pełnym węzłem sanitarnym,  internetem bezprzewodowym, oraz świetną kuchnią. Centrum posiada sale konferencyjne wyposażone w multimedia.

Na zewnątrz budynku znajduje się park linowy, pełnowymiarowe boisko, otwarte tereny zielone, liczne ławeczki oraz wiaty gdzie można zorganizować grilla czy ognisko. Cały obiekt położony jest na 4 hektarowej ogrodzonej i monitorowanej działce, niedostępnej dla osób z zewnątrz, zapewniając tym samym pełne bezpieczeństwo naszych uczestników.

Miejscowość Pęcław położona jest w odległości 47 km od Warszawy. Jest to niewielka wieś. Atrakcją tego cichego zakątka jest czyste powietrze, oraz uroki miejscowego krajobrazu.

Strona Centrum Szkoleniowego

 

Terminy

  • 03.07.- 09.07.2021;

  • 09.07.-15.07.2021;

Rodzaj zajęć

Zajęcia „1 na 1” - indywidualne konwersacje z native speakerami

Zajęcia „2 na 1” – konwersacje na różne interesujące tematy, rozmowy o kulturze anglosaskiej, edukacji, hobby i zainteresowaniach. Na 2 polskich uczestników przypada 1 native speaker. Rotacja rozmówców co godzinę.

Zajęcia Rekreacyjne – zajęcia sportowe na świeżym powietrzu, gry zespołowe.

Teamwork - zajęcia warsztatowe w małych grupkach służące ćwiczeniu  umiejętności komunikacji i współpracy, a także kreatywności. Mogą mieć formę gier, scenek , zajęć w terenie.

Wspólne zajęcia wieczorne - Quizy, zabawy, karaoke,  ognisko, wieczór muzyczny z gitarą i muzyką anglosaską.

 

Zapisz się

Formularz zgłoszeniowy

Organizator:  LINGO Agnieszka Janowska,  informacja o wpisie dostępna w Centralnej Ewidencji Firm i Działalności Gospodarczych pod numerem NIP – 657-128-62-34

wpis w rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych pod numerem 128/17

Obozy zgłaszane do bazy wypoczynku kuratorium oświaty i wychowania

Rodzic/opiekun prawny

Uczestnik

TOKEN: fc22

Cena za obóz - 2350 zł (płatna w dwóch ratach). Po przesłaniu formularza w ciągu 2 tygodni należy dokonać wpłaty pierwszej raty w wysokości 1350 zł. Druga rata (1000 zł) płatna w terminie najpóźniej trzech tygodni przed rozpoczęciem obozu.

W razie rezygnacji zwrot pieniędzy będzie możliwy tylko w przypadku zgłoszenia się innego uczestnika na dane miejsce.

 

Administratorem danych osobowych jest Lingo Agnieszka Janowska z siedzibą w Kielcach 25-381, przy ul. Langiewicza 13, NIP 657-128-62-34  Dane są zbierane w celu świadczenia usługi organizowania wyjazdowych szkoleń językowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych, ich poprawiania oraz usunięcia zgodnie z Polityką prywatności. Dane są podawane dobrowolnie, ale bez ich podania nie jest możliwe świadczenie usługi.

Wysyłając formularz z tej strony wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Europy 2016/679 z dnia 27.04.2016 , w celu zapisania siebie lub niepełnoletniego dziecka na szkolenie oraz jego realizację, jak również przesyłania treści marketingowych na adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a także tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie ich usunięciem.

Wysyłając formularz z tej strony wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatora kursu do celów ewidencyjnych, zgodnie z aktualnie obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. (dz. U. Nr 133 poz. 883).

Facebook