Ośrodek szkoleniowy

Zakwaterowanie w Centrum Edukacyjnym w Wólce Milanowskiej - ośrodku szkoleniowym Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczyciel w Kielcach. Ośrodek położony jest w centrum Gór Świętokrzyskich, pomiędzy dwoma ich najwyższymi pasmami: Łysogórskim i Jeleniowskim, u stóp najczęściej odwiedzanej góry w Polsce - Świętego Krzyża.

Centrum Edukacyjne w Wólce Milanowskiej po modernizacji w roku 2011, zapewnia wysoki standard oferowanych usług. Ośrodek dysponuje wygodnymi i przestronnymi pokojami (przede wszystkim dwuosobowymi) z pełnym węzłem sanitarnym, telefonami, TV oraz internetem bezprzewodowym, salami klimatyzowanymi z nowoczesnym i kompleksowo wyposażonym zapleczem konferencyjnym oraz świetną kuchnią. Do dyspozycji uczestników jest zadaszony plac ogniskowy oraz boisko.

Centrum Edukacyjne - strona internetowa

 

 

Terminy

 • 01.07.- 08.07.2023;

   

Cennik

CENA OBOZU – 3030 ZŁ – cena obejmuje:

 

 • Całodzienne zajęcia - szkolenia- konwersacje, zajęcia grupowe, warsztaty w języku angielskim;
 • Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-,4- osobowych;
 • Wyżywienie – trzy posiłki dziennie : śniadanie, obiad, kolacja, możliwość wyboru diety – zwykła, wegetariańska, bezglutenowa, bezlaktozowa;
 • Transport Kielce- Wólka Milanowska - Kielce;
 • Woda mineralna, herbata, kawa - dostępne przez cały dzień;
 • Opieka wykwalifikowanej kadry polskiej – kierownik obozu, wychowawcy;
 • Ubezpieczenie NNW;
 • W razie konieczności zapewnienie opieki medycznej;

 

 

Rodzaj zajęć

Zajęcia „1 na 1” - indywidualne konwersacje z native speakerami

Zajęcia „2 na 1” – konwersacje na różne interesujące tematy, rozmowy o kulturze anglosaskiej, edukacji, hobby i zainteresowaniach. Na 2 polskich uczestników przypada 1 native speaker. Rotacja rozmówców co godzinę.

Zajęcia Rekreacyjne – zajęcia sportowe na świeżym powietrzu, gry zespołowe.

Teamwork - zajęcia warsztatowe w małych grupkach służące ćwiczeniu  umiejętności komunikacji i współpracy, a także kreatywności. Mogą mieć formę gier, scenek , zajęć w terenie.

Wspólne zajęcia wieczorne - Quizy, zabawy, karaoke,  ognisko, wieczór muzyczny z gitarą i muzyką anglosaską.

 

Zapisz się

Formularz zgłoszeniowy

Organizator:  LINGO Agnieszka Janowska,  informacja o wpisie dostępna w Centralnej Ewidencji Firm i Działalności Gospodarczych pod numerem NIP – 657-128-62-34

Obozy zgłaszane do bazy wypoczynku kuratorium oświaty i wychowania

Rodzic/opiekun prawny

Uczestnik

TOKEN: 92fb

Cena za obóz - 3030 zł (płatna w dwóch ratach). Po przesłaniu formularza w ciągu 2 tygodni należy dokonać wpłaty pierwszej raty w wysokości 1530 zł. Druga rata (1500 zł) płatna w terminie najpóźniej trzech tygodni przed rozpoczęciem obozu.

W razie rezygnacji zwrot pieniędzy będzie możliwy tylko w przypadku zgłoszenia się innego uczestnika na dane miejsce.

 

Administratorem danych osobowych jest Lingo Agnieszka Janowska z siedzibą w Kielcach 25-381, przy ul. Langiewicza 13, NIP 657-128-62-34  Dane są zbierane w celu świadczenia usługi organizowania wyjazdowych szkoleń językowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych, ich poprawiania oraz usunięcia zgodnie z Polityką prywatności. Dane są podawane dobrowolnie, ale bez ich podania nie jest możliwe świadczenie usługi.

Wysyłając formularz z tej strony wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Europy 2016/679 z dnia 27.04.2016 , w celu zapisania siebie lub niepełnoletniego dziecka na szkolenie oraz jego realizację, jak również przesyłania treści marketingowych na adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a także tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie ich usunięciem.

Wysyłając formularz z tej strony wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatora kursu do celów ewidencyjnych, zgodnie z aktualnie obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. (dz. U. Nr 133 poz. 883).

Facebook